هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز

یا مقلب القلوب والابصار،

یا مدبّر اللیل و النهار،

یا محوّل الحول و الاحوال،

حوّل حالنا الی احسن الحال.

فرا رسیدن بهار و آغاز سال نو را تبریک عرض نموده و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از شادی، برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان مسئلت می‌کنیم.

Continue Reading →
0

انتخاب شرکت تولیدی مهراصل به عنوان صادر کننده نمونه ملی سال 1398

در مراسم بیست و سومین سالروز ملی صادرات که با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر صمت، نمایندگان مجلس، صادرکنندگان و فعالان بخش خصوصی روز دوشنبه، یازدهم آذرماه 1398 در سالن اجلاس سران برگزار شد از شرکت تولیدی مهراصل به عنوان صادر کننده نمونه ملی سال 1398 تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از 44 صادر کننده ممتاز و نمونه تجلیل و قدردانی به عمل آمد. شایان ذکر است ...

Continue Reading →
0

تجلیل از «مهراصل» به عنوان واحد نمونه ملی صادراتی در بیست و پنجمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی کشور

از کارخانجات تولیدی «مهراصل» به عنوان واحد نمونه ملی صادرات، در بیست و پنجمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی کشور که 29 آبان ماه 1398  با حضور ۵ کشور ترکیه، افغانستان، پاکستان، جمهوری آذربایجان و عراق و روسای اتاق های بازرگانی برخی از مراکز استان ها در تالار اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد، تجلیل و قدردانی شد.

Continue Reading →

0

مراسم اولین سالگرد شادروان مهندس سیدرضا مقیمی اصل برگزار شد

مراسم اولین سالگرد شادروان مهندس سیدرضا مقیمی اصل (شهید صنعت و‌‌ تولید) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین استانی و کشوری، 14 شهریورماه در شهر تبریز برگزار شد.

Continue Reading →
0

مهر اصل به عنوان واحد نمونه تاسیسات آذربایجان شرقی انتخاب شد

جشن روز صنعت همزمان با بیستمین سالروز تاسیس اولین خانه صنعت، معدن و تجارت کشور در تبریز، شامگاه بیست و ششم تیرماه 98 با حضور مسئولان دولتی و مدیران بخش خصوصی در سالن همایش های بین المللی خاوران تبریز برگزار شد.

در این مراسم، گروه کارخانجات تولیدی «مهر اصل» به عنوان واحد نمونه تاسیسات آذربایجان شرقی انتخاب شد.

 

Continue Reading →
0

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی با حضور کارخانجات تولیدی مهراصل

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از اول تا چهارم آبان ماه با حضور کارخانجات تولیدی مهراصل در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار شد.

Continue Reading →
0

رونمایی از تمبر اختصاصی زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل

مراسم ویژه روز ملی استاندارد و آیین تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی در آذربایجان شرقی با یادی از زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل مدیر عامل فقید کارخانجات تولیدی مهراصل و پدر صنعت آذربایجان در تبریز برگزار شد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم، ضمن تجلیل از خانواده زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل از تمبر اختصاصی وی با حضور مسئولین استانی و کشوری رونمایی شد.

Continue Reading →
0

حضور کارخانجات تولیدی مهراصل در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

کارخانجات تولیدی مهراصل شما را به بازدید ازغرفه این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی که اول تا چهارم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار می شود، دعوت می نماید.

منتظر حضور گرمتان در سالن 38 هستیم.

Continue Reading →
0

پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» درگذشت

بعد از ظهر روز سه شنبه سیزدهم شهريور ماه 1397، پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» در حال کار در کنار فرزندان کارگر خود دار فانی را وداع گفت.

حاصل پنجاه و پنج سال تلاش خستگی ناپذیر بزرگمرد صنعت ایران را نه تنها در پایداری و پویایی کارخانجات تولیدی مهراصل، نه تنها در کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور و نه تنها در تولید و کارآفرینی، بلکه در تربیت نسل شایسته ای ...

Continue Reading →
0

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل برگزار شد

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل مدیر عامل کارخانجات تولیدی مهراصل، بیست و پنجم اردیبهشت ماه، در سالن همایشهای پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد.

Continue Reading →
0
Page 1 of 3 123